* Kariéra *
Udělejte první krok k dobré práci.

team Interiery Velecky

Víme, že v práci člověk stráví třetinu svého života. Naším cílem je abychom všichni byli na tuto třetinu našeho života hrdí.

Přidejte se k nám na pozici stolaře, montážníka nebo CNC programátora.

TRADICE – Pracujte v zavedené firmě s historií již 28 let.
DOBRÝ TÝM – Staňte se součástí týmu, kde všichni táhneme za stejný provaz.
VÍME CO DĚLÁME – Zabýváme se kompletní realizací interiéru na míru od návrhu až po montáž v prvotřídní kvalitě.

Koho hledáme?
• Šikovného, zodpovědného, manuálně zručného kolegu
s praktickým myšlením a řemeslnou zkušeností

Co nabízíme:
• Čistá práce v jednosměnném provozu
• Práce na moderních výrobních zařízeních
(Festool, Homag, CNC atd..)
• Po zapracování možnost postupu na vedoucí pozici
• Příjemný kolektiv

Náplň práce:
• Výroba nábytku na míru
• Montáž vyrobeného nábytku u zákazníků
• Zaměřování nábytku u klientů a občasné jednání s klienty
• Různorodá a pestrá práce (masiv, dýha, mdf, lamino)

Očekáváme:
• Šikovného řemeslníka – ideálně se zkušeností v oboru truhlářství
• Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup
• Orientaci v technické dokumentaci výhodou
• Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

stolař učeň

Efektivně, kvalitně, bez starostí!

Asi to znáte… Schůzka s elektrikářem, stolařem, podlahářem a také designérem, aby to hezky vypadalo… Není to zbytečné?

Jednou schůzkou s námi si můžete ušetřit spoustu zbytečné komunikace a to se nebavíme o realizaci, kdy jeden neví co dělá druhý. Nechte se námi obsloužit od A po Z.

Tvoříme interiéry bez starostí, jedním tahem od návrhu po realizaci.

NAPIŠTE NÁM

Obratem se Vám ozveme