V businessu platí:
Ryba smrdí od hlavy.
My tvrdíme:
Jak se šéf stará o kancelář, tak se chová i jeho firma. 

Otevřou se dveře a vstupujete do kanceláře firmy. Do kanceláře, která má říct jaká firma je. Srdcem firmy je šéfův dominantní stůl, protože právě zde vznikají nápady, myšlenky a důležitá rozhodnutí. Jako klient chcete vidět, že se firmě daří. Jako zaměstnanec chcete vnímat pocit jistoty a příjemného řádu. Za stůl je třeba vybrat pohodlnou židli, protože dobrý šéf nasedí tisíce hodin. Veškerý další nábytek musí být sladěný, účelný a poskytovat dostatek úložného prostoru. Pojďte s námi na prohlídku krásné kanceláře jednoho báječného šéfa. Vnímáte barevně sladěné židle, podlahu i skříně. Usedáte na židli z kvalitních materiálů, naproti obrazovka pro moderní jednání s klienty i příjemný prostor pro porady týmů… Myslím, že se shodneme, že takhle má vypadat KANCELÁŘ ŠÉFA! 

Kancelář šéfa

Je osobitá!

Prostor je odrazem osobnosti a stylu. Reflektuje filozofii firmy a to dokonalou rovnováhou mezi významným prostorem šéfovkého stolu, který díky svému jedinečné mu designu poskytuje dostatečný přehled. Jednací část kanceláře zároveň umožňuje sdílení a porady se zaměstnanci v neformálním a přesto profesionálním duchu. 

Kancelář šéfa
Kancelář šéfa

Je promyšlená!

Kancelář jsme stvořili od prvního do posledního detailu. Je elegantní funkční a technicky propracovaná –  podlaha imitující kámen, funkční elektroinstalace na dosah a moderní řešení v podobě televize pro názornou prezentaci firmy, měkoučké židle a vzdušný prostor. Veškeré skříňky se otevírají pouhým dotykem a vše je konstruováno s lehkostí a myšlenkou na jednoduchou obsluhu.

Je příjemná!

Na omak příjemné materiály a oku lahodící barevné kombinace. Barvy i materiály jsou vybrány tak, aby byly moderní i nadčasové. Tabákový dub gladstone a přírodního dubu hamilton vytváří dojem elegance, úrovně a pohodlí. Majitelovu lásku k cestování a poznávání světa jsme promítli do závěsného prostoru – připomíná hory, výšiny a domy a tak díky nám je každý den nejen ve své pohodlné kanceláři, ale kdekoliv na celém světě.

Kancelář šéfa
Kancelář šéfa
vesaky na miru

Kancelář nemusí být nudná, nechte promluvit svou fantazii a vytvořme místo, které Vás bude inspirovat a budete se tam těšit.

Udělejte první krok ke své stylové kanceláři.

#interieryvelecky #nabytekbrno #nabyteknamiru

Udělejte si také moderní kancelář

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
EMAIL *
TELEFON

PŘEDMĚT

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?