Kuchyn

Přemýšleli jste někdy, jaká je nejnavštěvovanější místnost vašeho domova? Vsadíme se, že je to kuchyn. Koho taky nehoní během dne mlsná, kdo nemá chuť na kávu a pochopitelně, kdo je rád hladový? A tak, ať už jdete chystat svačinku, uvařit si něco dobrého, nebo má přijít návštěva, hodí se mít vychytanou kuchyň ze všech směrů. Ať se člověk moc nenachodí, ať nikde nic nepřekáží, ať je vám tam dobře, ať kuchyň dlouho vydrží a ať vás neštvou vrzající panty.

Zaměření

Odkud kam, jak hluboko, jak vysoko… musíme přesně vědět, do jakého prostoru bude nový interiér umístěn, aby všechno sedlo, jak má. Pokud teprve stavíte a není co měřit, mrkneme zatím na rozměry z projektu.

Zaměření

Návrh

Kde budou zásuvky, kde budou vypínače, kam přijdou hrnce, kde budou vařečky, co všechno musí být po ruce a jak daleko umístit ledničku od sporáku. Všechno má mít svoje místo a prostor, pojďme to přenést do finálního návrhu.

Návrh

Výroba

Originální a neotřelá řešení jsou nám vlastní. Rádi vyrábíme interiéry, které jinde nenajdete. Vlastní výroba nám dovoluje pracovat přesně na míru a podle vašich představ.

Výroba

Realizace

Nábytek nejdříve cvičně složíme u nás na dílně, abychom zkontrolovali, že nám nic zásadního nechybí, vše pasuje, a navíc nám pak realizace u vás doma zabere méně času. Můžete nám pak s klidem předat klíče, odjet na týden na dovolenou a vrátit se do nového.

Realizace

Něco

Popis

Něco

Popis

Něco

Popis

Něco

Popis

Podívejte se na 3 různé realizace

Základním požadavkem byla kombinace přírodního dřeva a moderních materiálů. Nejvíce lze toto prolnutí sledovat v kuchyni, kde důležité pracovní desky jsou vyrobeny z umělého kamene CORIA v luxusním dekoru black caviar.

Máte malý byt? Nevadí. Zkušenosti i vlastní řešení nábytku nám dávají možnost najít řešení pro každou situaci. Stačí pár vychytávek a chytré využití prostoru a nedostatek místa rozhodně nebude váš problém.

Černá sluší všem! Ano, i kuchyňské lince. Je elegantní, moderní a vaší domácnosti dodá špetku luxusu. Spolu se dřevem tvoří perfektní kombinaci a ladit bude vždy ke všemu.  

Nehoňte bycha, budujte...

Proč je důležité právě teď uvažovat o kuchyni? Je jedno, za jak dlouho plánujete realizaci, klidně až za rok. Ale určitě doporučujeme přemýšlet už nyní než potom pozdě bycha honit.  

Co od své kuchyně očekáváte? Co vám na současné vadí? Co se vám na ní líbí? Bez čeho se v budoucnu neobejdete? Vysnili jste si kuchyň před 5 lety a trváte na ní? A opravdu je to ta nejlepší volba, kterou si můžete vybrat? Nablýskaná kuchyň v časopise je jedna věc, ale opravdu splňuje vaše očekávání?

Zkuste si v hlavě posbírat své dosavadní zkušenosti a společně to hodíme nejen na papír.

Často kladené otázky

Pokud máte návrh, je materiál a volná dílna, tak jsme schopni do 4 týdnů mít hotovo včetně montáže i úklidu. 

Výška pracovní desky i umístění skříněk má velký vliv na zdravá záda. 

Záleží na mnoha okolnostech. Může to být klidně i 6 měsíců, pokud si dáte hodně záležet na návrhu a výběru materiálů. 

Ergonomie, využití prostoru do posledního detailu, nemusíte se o nic starat, zohledníme Vaše koníčky. 

Jan Čižinský už si vyzkoušel poslaneckou lavici, úřaduje coby starosta Prahy 7 a sedí i v zastupitelstvu hlavního

Stručná a výstižní odpověď

Stručná a výstižní odpověď Stručná a výstižní odpověď Stručná a výstižní odpověď Stručná a výstižní odpověď

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, t

Efektivně, kvalitně, bez starostí!

Určitě to znáte… schůzka s elektrikářem, stolařem, podlahářem a také designérem, aby to hezky vypadalo. A co když to jde jednodušeji?

Jednou schůzkou s námi můžete ušetřit čas, peníze i pár nervů. Komplexní řešení je rychlejší, efektivnější, a navíc víme přesně, jak navázat jednotlivými kroky na sebe. Svěřte se nám do rukou a my se postaráme o realizaci vaší představy od A do Z.

Tvoříme interiéry bez starostí, jedním tahem od návrhu po realizaci. 

NAPIŠTE NÁM

Obratem se Vám ozveme