referenceJmenuji se Josef Orálek vlastním firmu Litecom. Záměrem mé společnosti je pomoci podnikatelům dát do pořádku jejich podnikání. Pokud chceme dát do pořádku jiné firmy musíme mít především v pořádku naše podnikání.

GDPR problematika

Jistě jste se v blízké minulosti setkali se směrnici o ochraně osobních údajů. Toto nařízení se týkalo i naší firmy. Naše firma dbá na bezpečnost osobních údajů i bez nařízení EU. Ale po vydání nařízení jsme museli nějaké drobné úpravy v našem systému udělat. Jednalo se o zabezpečení kancelářského nábytku.

Řešení

Potřebovali jsme rychle a bez starostí vyřešit to abychom naplnili toto nařízení. Tento úkol byl o to těžší, že jsme již kancelář zařízenou měli a nechtěli jsme měnit všechen nábytek a navíc jsme potřebovali ušetřit trochu místa, které nám zoufale chybělo.
Tento úkol jsme svěřili stolařům z firmy Velecký s.r.o.. Pan Bláha majitel firmy, se ujal celé akce velmi ochotně. Naslouchal co potřebujeme a splnil přesně to co jsme chtěli.

Jako u každé akce, přijdou nějaké ty neočekávané situace a k těm se firma Velecký postavila čelem a vyřešila.

Poděkování

Děkuji za ochotu, rychlost a kvalitu panu Bláhovi a všem pracovníkům.

Doporučuji firmu Velecký s.r.o. každému, kdo chce při realizaci podobné zakázky ušetřit čas na to, aby se mohl plně soustředit na svou práci.