Každý mistr ví, že kvalitní nástroje jsou základ. Ani v naší dílně tomu není jinak. Vyrábíme nábytek na míru již více než 25 let. Máme tedy spoustu cenných zkušeností s výběrem správných strojů i volbou těch nejkvalitnějších postupů.

nábytek na míru brno

Protože dělat poctivou práci je to, oč nám běží.

Čím vším disponujeme v naší dílně? 😉

Pyšníme se CNC obráběcím centrem, které umí proměnit sny ve skutečnost na přesnost desetiny milimetru. Dále nesmí chybět kvalitní pila pro krásně rovné skříně. Každý zákazník ocení příjemný povrch, kterého dosáhneme pomocí brusky, ohraňovací frézky, olepovačky, lisu a mnoha dalších nástrojů. Detailní nápisy a dekorativní předměty pak vytváříme pomocí laserového vypalování.

nábytek na míru brno
nábytek na míru brno
nábytek na míru brno

Tyto všechny stroje i další nástroje máme důmyslně uložené v prostorné dílně, takže zvlédneme zkompletovat i rozsáhlé interiérové projekty.

nábytek na míru brno

Nábytek na míru se také mnohdy vyznačuje spojením nejrůznějších materiálů. I v těchto situacích si umíme dovedně poradit. Kovy, sklo, plasty ani jiné materiály nám nejsou cizí. Zvládáme jejich opracování i tvarování, ostatně na jeden z výsledků naší práce se můžete podívat zde: Proměna kadeřnictví Alice

nábytek na míru brno
nábytek na míru brno

Je krásné mít kvalitní vybavení, ale k čemu by bylo bez moudrého vedení? Již 25 let se naši profesionálové starají o spojení dokonalé práce strojů a důmyslnosti českých mistrů. Umíme si tak poradit se sebevíce záludnější zakázkou, ba dokonce je i vyhledáváme. Protože i u nás platí, že kdo nepřijímá výzvy ten neroste.

nábytek na míru brno

Slovo PROFESIONÁL v našem oboru znamená nejen vynikající řemeslné zpracování, ale i kvalitní 3D NÁVRH, REALIZACI i dlouhodobý SERVIS. Proto na novou kuchyni, kancelář nebo celý byt nemusíte mít vlastní představu a už vůbec ne čas. Vlastně nepotřebujete vůbec nic, stačí jen vyplnit tento formulář a o všechno ostatní se postaráme.

Udělejte si také moderní domov

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
EMAIL *
TELEFON

PŘEDMĚT

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?