Vyvarujte se chybám! Odebírejte naše rady a tipy 😉

V dnešní době existují tisíce možností, jak vybavit nový interiér. Cílem našich článků a příspěvků je pomoci vám se v těchto možnostech zorientovat a dosáhnout vysněného interiéru ve kterém se budete cítit skvěle. 

Připojte se k našim odběratelům. Získáte informace, které vám mohou ušetřit řadu starostí i peněz. Stačí pouze vyplnit emailovou adresu níže a my vás budeme zásobovat informacemi z reálného interiérového světa. Naší výhodou je, že máme vlastní výrobu, takže všechno co si vymyslíme si také sami vyrobíme. Sledujte nás ať máte informace z reálného světa.

Přihlaste se k odběru našich novinek

Podívejte se na další články

S nábytkem se setkáváme prakticky denně… postel, na které spíme, jídelní stůl, na kterém jíme apod. Pojďme se společně podívat na články kde můžete nabrat inspiraci i cenné rady jak získat pro vás ten nejlepší interiér.

Pečujeme o Vás od A po Z

Naší vizitkou není jen skvělý výrobek, ale i vstřícný přístup k zákazníkovi, kdy se rádi postaráme o vše potřebné. Podívejte se jak obvykle pracujeme.

Nasloucháme

Svěřte se nám s Vašimi představami a my je přetvoříme v realitu. Pomůžeme s uspořádáním, materiálem i finálním rozpočtem.

Navrhujeme

Profesionální 3D vizualizace Vám dokreslí představy o novém interiéru. Pro Vás ji vytvoří naše inženýrka interiérového designu.

Realizujeme

Nábytek vyrábíme, kompletujeme a u Vás montujeme. Díky tomu jsme rychlí, precizní a zbytečně Vás nezatěžujeme.

Pečujeme

Předáním hotové zakázky naše péče nekončí. Můžete se na nás obrátit klidně po 10 nebo 20 letech. Vždy rádi přijedeme a pomůžeme.

Efektivně, kvalitně, bez starostí!

Asi to znáte… Schůzka s elektrikářem, stolařem, podlahářem a také designérem, aby to hezky vypadalo… Není to zbytečné? 

Jednou schůzkou s námi si můžete ušetřit spoustu zbytečné komunikace a to se nebavíme o realizaci, kdy jeden neví co dělá druhý. Nechte se námi obsloužit od A po Z. 

Tvoříme interiéry bez starostí, jedním tahem od návrhu po realizaci.  

NAPIŠTE NÁM

Obratem se Vám ozveme