Truhlář/ Stolař – Poptávka po šikovném zaměstnanci

Jsme rodinné truhlářství s 25letou tradicí a stabilní pozicí na trhu. Náš nábytek vyrábíme pečlivě na moderních strojích a máme spokojené zákazníky po celé ČR. Je pro nás důležitá důslednost, kvalita a dobře odvedená práce.

Pokud to máte podobně, jste náš člověk a třeba hledáme právě vás:

Koho hledáme?

Šikovného, manuálně zručného kolegu s praktickým myšlením.

Jste to vy?

Co nabízíme:

  • Nástupní plat 21.200,- – 36.500,- Kč – kdo dobře pracuje, dostane dobře zaplaceno
  • Po zapracování možnost posunu na vedoucí pozici
  • Pohodová firma s hezkým zázemím, čistá práce s pravidelným příjmem
  • Jednosměnný provoz na moderních výrobních zařízeních (Festool, Homag, CNC atd..)
  • Budeme s vámi počítat! – Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Náplň práce:

  • Výroba nábytku na míru
  • Montáž námi vyrobeného nábytku u zákazníků
  • Různorodá a pestrá práce (masiv, dýha, mdf, lamino)

Očekáváme:

  • Zkušenosti z oboru truhlářství
  • Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup
  • Orientaci v technické dokumentaci výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Chuť do práce 🙂
KONTAKTUJTE NÁS