5 kroků k úspěšnému interiéru

Aneb jak na to jít chytře a získat domov snů na první pokus a bez zbytečných starostí navíc.

Možná potřebujete jen novou ložnici. Možná přemýšlíte nad rekonstrukcí kuchyně. A možná stavíte domeček a víte, že potřebujete kompletně nový interiér do celého domu. Ať tak nebo tak, je dobré si vše pořádně naplánovat! Přinášíme vám 5 kroků vedoucích k vašemu vysněnému interiéru. A to i za předpokladu, že jste si ho vlastně ještě pořádně nevysnili!

1. Ujasněte si, na jaké otázky potřebujete znát odpověď

Už víte, že potřebujete nový interiér. Ujasněte si, co od něj očekáváte.

Jak velkou realizaci očekáváte? Kolik času jste ochotni obětovat plánování? Kolik času máte na jeho realizaci? Kolik financí do nového interiéru chcete investovat? Co vám váš současný interiér nedává? Co vám vadí? Co se vám na něm naopak líbí? Co věříte, že by šlo udělat jinak? Více jsme se o otázkách k zamyšlení při plánování nového interiéru rozepsali tady.

2. Dvakrát měř, jednou řež... Nebo to svěřte odborníkovi!

Svěřit zaměření odborníkovi doporučujeme úplně ze všeho nejvíce. Ale je nám jasné, že máte nějakou svoji představu, se kterou chcete přijít. Ujistěte se raději 2x, že jste si vše dobře změřili a že vaše plány jsou reálné. Ať pak nezjistíte, že jste ztratili spoustu času a energie, v tom horším případě i peněz. 

Pokud však spolupracujete s profesionály, tak tuto starost můžete směle pustit z hlavy. Jakmile si schválíme cenovou nabídku projektu, zajdeme si vše pro jistotu přeměřit ještě jednou, abychom měli 100% jistotu, že opravdu všechno sedne a vy měli skutečně nábytek na míru.

Kuchyně interiér na míru Brno Velecký

3. Znejte své proč

Proč tyto materiály? Proč toto provedení? 

Nerozhodujte se na základě Instagramových trendů. Pro konkrétní materiály i provedení se rozhodujte s tím, že víte proč. Jak se materiál chová? Jak je cítit na dotek? Jaké jsou jeho výhody a jaké jsou jeho nevýhody? Stojí vám jeho případné nevýhody za to? Na schůzce vám velmi rádi objasníme plusy a mínusy jednotlivých materiálů a pomůžeme vám vybrat takový, který nejvíce odpovídá vašim potřebám. 

Máme vlastní vzorkovnu, kde si můžete všechny materiály pořádně prohlédnout a osahat. Konec konců, budete je mít doma třeba dalších 20 let. Je dobré si ujasnit, jestli to je to, co opravdu chcete.

4. Plánujte! Finance i čas...

Nepouštějte se do projektu, dokud neznáte cenovou nabídku. Nezapomeňte se také zeptat, kolik času se očekává, že do realizace investujete vy sami, ať si můžete svůj čas dobře rozplánovat.

V rámci tohoto plánování vám mohou pomoci tyto otázky:

  • Odvezou vám stávající nábytek, nebo se o to musíte postarat sami?
  • Zvládnou přepojit elektřinu, upravit vodu, odpady, nebo si vše musíte zařídit sami?
  • Je během realizace potřeba váš přímý dohled, nebo se můžete na 14 dní uklidit třeba na chalupě?

5. Vyberte správného dodavatele

Správný dodavatel hledá nejlepší řešení pro vás, ne zjednodušení práce pro sebe. Dokáže navrhnout váš interiér tak, že využije veškerý prostor do posledního milimetru a s dokonalou přesností. Nemusíte hledat nesmyslná alternativní řešení, ale využít prostor a možnosti naplno.

Například my máme vlastní výrobu a realizujeme nábytek na míru prostoru i vašim potřebám.

Čekat na realizaci nového interiéru? Nemusíte! Nechte si zařídit interiér rychle a během dovolené. Netrapte se rozbombardovaným interiérem, vařením na plynové bombě nebo životem na fazolích z konzervy. Naplánujte si volno a nechte dodavatele, ať se o vše postará za vás. Rychle a se vším všudy. Včetně finálního úklidu. Přesně takhle vypadá služba Interiér za dovolenou!

Užijte si nový interiér naplno!

Všechna ta energie a čas, který jste do nového interiéru investovali, se vám právě teď začínají bohatě vracet zpátky. Všechny ty vychytávky, kvalitní materiály, vše, o čem jste dlouho diskutovali a zvažovali… To vše vám teď usnadňuje každodenní život. Užijte si nový domov. Zasloužíte si to!

Máte nějaké další otázky? Nebo se chcete rovnou pustit do vašeho interiéru? Rádi se na to s vámi podíváme. Je jedno, jestli právě teď potřebujete obývací stěnu na míru, novou kuchyň nebo kompletně celý interiér na míru. Jsme tady pro všechny vaše nábytková přání! 

Vaše Interiéry Velecký. ♥

Efektivně, kvalitně, bez starostí!

Asi to znáte. Schůzka s elektrikářem, stolařem, podlahářem a také designérem, aby to hezky vypadalo… Není to ale zbytečné?

Jednou schůzkou s námi si můžete ušetřit spoustu zbytečné komunikace i starostí. Příkladem může být situace, kdy jeden neví, co dělá ten druhý a výsledek tak nemusí být dokonalý. Zadejte realizaci nám, zařídíme vše od A do Z, od Brna až po Prahu.

Tvoříme interiéry bez starostí, jedním tahem, od návrhu po realizaci.

NAPIŠTE NÁM

Obratem se vám ozveme