Jedinečná služba
"Interiér za dovolenou"

Dovolte si luxus, který si zasloužíte! Nábytek na míru pro vás navrhneme, vyrobíme a během vaší dovolené namontujeme u vás doma. 

Získejte domov, po kterém toužíte. Jednoduše a bez starostí! 

Získejte nový interiér s minimem starostí

Potřebujete novou kuchyň, obývák nebo třeba dětský pokoj, ale děsí vás koordinace jednotlivých specialistů, měsíc nepoužitelná místnost, všude prach a nepořádek? Pojďte na to jinak. Nechte si svůj interiér zhotovit během svojí dovolené. Od jedné firmy, od jednoho dodavatele. Jak to funguje? Spojíme se a povíme si, jaké jsou vaše potřeby a očekávání. My vše připravíme u nás na firmě. Před odletem na dovolenou nám jen předáte klíče od domu a vrátíte se do hotového. Během realizace vás můžeme průběžně informovat o postupu prací. Stejně tak se ale můžete rozhodnout, že se celou dovolenou nebudete ničím trápit a pořádně si ji užijete!

Interiér All inclusive

Postaráme se o vše! Zajistíme i potřebné odborníky na úkony, které nejsou naší specializací. Spolupracujeme pouze s lidmi, za které se zaručíme. Nové rozvody, zapojení myčky nebo výměna podlahy? 

Do posledního detailu

Dbáme na to, aby vše bylo vyladěno a vy jste mohli interiér po svém návratu hned naplno využít, včetně na míru vyrobených vychytávek. Kromě samozřejmých detailů také vymalujeme, vyměníme zásuvky a další drobnosti.

Domov jako z magazínu

Kdo by se nechtěl po dovolené vrátit do krásného a čistého domova? Po instalaci vašeho nového interiéru zajistíme také řádný úklid, dekorace a stylové aranžmá, aby na vás kouzlo vysněného domova dýchlo hned ve dveřích.

Rychle a podle plánu

Vše co půjde, vyrobíme u nás na dílně. Pro realizaci přímo u vás doma nám pak stačí jen pár dnů, kdy vše smontujeme a doladíme. Díky zastupitelnosti v rámci našeho týmu máte jistotu, že stihneme rekonstrukci v termínu.

Doporučíme

Chceme vám poskytnout maximální péči a domov, jaký si zasloužíte. Poradíme, kde vybrat novou matraci nebo u koho poptat třeba na nová okna. Jednoduše rádi předáme kontakty, se kterými jsme sami spokojení.

Víte, s kým mluvíte

Po celou dobu komunikujete s majiteli firmy. Od návrhu až po předání. Protože jsme profíci, představíme vám celý proces během první schůzky, včetně jeho možných úskalí, jako je např. v podobě stavebně technologické přestávky. 

Cesta k Interiéru za dovolenou

Schůzka & brainstorming

Návrh na míru

Realizace & výroba

Dovolená & montáž

Domov a klid

Nejčastější otázky

Záleží na rozsahu celé zakázky, výběru materiálů a řešení. Dokážeme být extra rychlí. Minimální doba realizace může být i 14 dní. Průměrně zabere jedna zakázka cca 3 měsíce. U rozsáhlých zakázek a složitějších řešení se může zakázka natáhnout až na 6 měsíců. 

Rozhodující je také naplněnost výroby, samotné plánování, diskuze nad konkrétní podobou projektu a jeho následné schválení. 

Od stříňky do koupelny, přes obývací a dětské pokoje, kuchyně až po kompletní interiér celého domu či bytu. 

Jsme zakázková výroba, žádné zadání tak pro nás není problém. Naopak budeme rádi za netradiční přání. 

Rádi uplatníme našich 28 let zkušeností, abychom vám pomohli najít to nejlepší řešení po váš interiér. 

Jednoduše se potkáme, my se vás zeptáme na pár důležitých otázek, společně připravíme projekt přesně na míru vašim požadavkům a přáním. 

Je vhodné si odstěhovat osobní věci. 

V případě potřeby jsme schopni zajistit i odvoz a likvidaci starého nábytku. 

Ano. Konkrétní možnosti probereme osobně na nezávazné schůzce. 

Ano. Vše ale samozřejmě záleží na rozsahu projektu i na délce samotné realizace u vás doma. Dalším faktorem je také délka vaší dovolené. 

Jsme schopni povolat více montážních part, takže jednotlivé místnosti budeme kompletovat současně. 

Ano. 

Kompletní rekonstrukcí interiérů se zabýváme více než 20 let. Máme zkušenosti i s jinými řemesly, než je pouze stolařina. 

Zvládneme zařídit a zkoordinovat i další profese a vše, co je potřeba k tomu, aby akce klapla na výbornou. 

Je však nutné při plánování brát v úvahu i stavebně technologické přestávky (např. po vymalování je třeba počkat, než zaschne barva, abychom mohli pokračovat v realizaci, čímž vzniká časová prodleva). 

V průběhu realizace vás můžeme elektronicky informovat o postupu prací (např. WhatsApp). 

Na způsobu komunikaci a frekvenci se domluvíme vždy osobně a předem.

Reference

Efektivně, kvalitně, bez starostí!

Asi to znáte. Schůzka s elektrikářem, stolařem, podlahářem a také designérem, aby to hezky vypadalo… Není to ale zbytečné?

Jednou schůzkou s námi si můžete ušetřit spoustu zbytečné komunikace i starostí. Příkladem může být situace, kdy jeden neví, co dělá ten druhý a výsledek tak nemusí být dokonalý. Zadejte realizaci nám, zařídíme vše od A do Z, od Brna až po Prahu.

Tvoříme interiéry bez starostí, jedním tahem, od návrhu po realizaci.

NAPIŠTE NÁM

Obratem se vám ozveme