Zlatá kuchyně na míru

Malý kuchyňský kout nemusí nutně znamenat malý kuchyňský kout. Co tím chceme říct? Důležité je vědět, jak na to – jaké zvolit typy jednotlivých komponent a jak je uspořádat. Naštěstí pro vás s tím máme už bohaté zkušenosti. Tahle kuchyň je navíc zajímavá svým provedením. Zákazník si vybral zlato bronzovou kombinaci. Při vaření se tak můžete jednoduše cítit jako v paláci! Pojďme se na to společně podívat.

Nábytek na míru

Správně zvolené tipy úložných prostor jsou základem praktické kuchyně. Spodní část linky je opět z velké části tvořena výsuvy. Výsuvy pod varnou deskou jsou vhodné např. pro koření, vařečky, hrnce a pánvičky – tak abyste měli při vaření vše důležité po ruce. Vedle výsuvů je pak přidaný drátěný systém na principu tip on. Úzký drátěný systém nabízí perfektní přehled o veškerém uloženém obsahu. Horní skříňky jsou nízké, ale dobře dosažitelné.

S ohledem na prostor

Troubu a mikrovlnku jsme uložili do komínového postavení. Oba spotřebiče jsou tak umístěné v pohodlné poloze a nemusíte se k troubě sklánět. Pro odvod tepla je vespod komínové skříně umístěna odvětrávací mřížka. Vedle je umístěna indukční varná deska, nad kterou jsme zvolili komínovou digestoř. Co do hloubky je mělká a tak nepřekáží a vy se nemusíte bát nechtěných boulí na hlavě.

Kuchyň do detailu

Jako vždy jsme mysleli na každý detail. Vyfrézovaný spoj pro pracovní desku je u nás samozřejmostí. Jednotlivé části pracovní desky tak na sebe plynule navazují, nemusíte se trápit s lištou která by překážela ani s drobky zapadajícími pod ni. Osvětlení linky je také zafrézováno do spodní části poliček a perfektně tak zapadá do prostoru. Myčka je skrytá vedle dřezu a odpadkové koše jsou pod dřezem řešeny formou výsuvů. Nejen to jsou výhody nábytku na míru.

Na míru od A do Z

Každé vaše přání bereme velmi vážně. Pokud vnímáme jakýkoliv problém nebo nevýhodu, vše s vámi na rovinu komunikujeme, ale pokud si za svým rozhodnutím i přes to stojíte, rádi vám jej splníme. V tomto případě nebylo přání zákazníka co vytknout. Připravili jsme návrh v barevné preferenci. Zákazník si doplnil vodní baterii se zlatými doplňky. I to je v pořádku. Nepotřebujeme vám prodat vše do posledního šroubku. Pokud chcete do kuchyně zapojit vlastní komponenty, rádi vám s tím pomůžeme.

Tak jak se vám zlatá kuchyně líbí? Vybrali byste si takovou, nebo jste spíše příznivci decentnějších barev? Ať už tak nebo tak, rádi se podíváme i na vaše přání a představy a společně vymyslíme kuchyň na míru a přesně podle vašich přání.

Kontaktujte nás