Kompletní interiér na míru

Naše poslední realizace se řadí rozhodně k těm větším. Vzali jsme si totiž do parády celý dům, od chodby až po dětský pokoj. Nad projektem jsme samozřejmě přemýšleli komplexně a sladili jsme všechny části interiéru společnými prvky. Kromě samotné výroby a montáže nábytku na míru jsme se postarali o výmalbu domu, dodali jsme všechny obložkové dveře, vyřešili elektřinu v celém domě a při návrhu kuchyně jsme se orientovali aktuálním rozvržením vody, abychom se vyhnuli změnám a tím nadbytečným výdajům za rekonstrukci. Tak jestli chcete vědět, jak to celé dopadlo, čtěte s námi!

Račte vstoupit

Hned po vstupu do domu vás přivítá na míru vyrobený botník v příjemné barevné kombinaci – bílá s dubem. Z vrchu je botník ohraničen poličkou, vhodnou třeba na klobouky nebo koš s čepicemi. Spodní část tvoří šuplíky i poličky a z boku je připojena bílá policová skříň na boty. Díky své barvě je nenápadná, příjemně kontrastní a opticky nezmenšuje prostor. V botníku je také ukrytá skříňka na rozvaděč, která se otevírá přes věšák. Nemusíte se bát, že by do ní vtrhly děti – pro její otevření je totiž potřeba více síly.

Optimisticky laděný obývací pokoj

Do obývacího pokoje vstoupíte z chodby přes posuvné dveře. Jejich výhoda je jednoznačně v úspoře prostoru. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem a jsou sladěny tyrkysovými prvky, které vnášejí do prostoru špetku optimismu a činí pokoj příjemnější. Nábytek v bílém provedení převažuje v celém prostoru, ale je kontrastně doladěný zmíněným dubem.

Komplexní řešení

Obývací pokoj je vybavený obrovskou obývací stěnou na míru. Ta disponuje prostorem na televizi, ale také třeba místem pro psí pelíšek. Ze stran je stěna ohraničena velkými skříněmi. Nad obývací stěnou je umístěno ledkové odpočinkové osvětlení. Z naší dílny pochází také jednoduchý konferenční stolek. Doplňovali jsme boxy, které jsme natřeli do tyrkysové ve stejném odstínu se nesou i doplňky. Dodali jsme kompletně vše, včetně závěsů, židle, lampičky… Vše perfektně sladěno se zbytkem interiéru.

Nábytek na míru

Při návrhu kuchyňského koutu jsme se rozhodli využít každý centimetr. Linka je klasicky vedena až do stropu – odpadá tak jeden povrch úklidu a vzniká navíc užitečný úložný prostor. Horní rohová skříňka se otevírá lomenými dvířky, čímž získáte do poličky snadnější přístup. Spodní rohová skříňka je naopak řešena výsuvem. Otevřením skříňky vysunete její část úplně ven a část, která je jinak skryta v rohu, se vám otevře tak, aby byly všechny položky snadno dostupné. Elegantní řešení, co myslíte?

Kuchyňský kout chytře

Povrchy v kuchyni jsme řešili super matným materiálem. Kromě toho, že jsou na pohled v matném dekoru, jsou také bezotiskové a na dotek hladké. Při údržbě kuchyně tento povrch velmi oceníte. Stejně tak jako zádovou skleněnou desku v tyrkysové barvě. Sklo je snadné na údržbu, a navíc odolává vysokým teplotám. Bavíme se samozřejmě o kaleném bezpečnostním skle! Digestoř je perfektně skrytá v poličce, na první pohled neviditelná. Osvětlení linky je řešeno pomocí led pásků s vypínačem nad pracovní deskou.

Kuchyňský stůl na míru

Máte často návštěvy? Nebo občas jednoduše potřebujete u kuchyňského stolu více prostoru? Žádný problém! Pro klienta jsme navrhli elegantní řešení rozkládacího stolu vyrobeného na míru. Oproti ostatním rozkládacím stolům má tento výhodu, že je tvořený jedním kusem. Nemůžete se tak při rozložení nikde rozpojit. Po roztažení stolu a odsunutí horní desky se jednoduše vyklopí spodní desky, které otočným způsobem vyplní prostor.

Na detailech záleží

Schodiště na druhé straně obývacího pokoje jsme natřeli tak, aby barevně ladilo k dubovému dekoru. Po schodech nahoru se dostanete do chodby, kde opět barevně převažuje bílý dekor. Dub má ale i zde své zastoupení a půlí vestavěnou skříň otevřenou poličkou, čímž tvoří příjemný kontrast. Díky převažující bílé barvě neubírá skříň opticky na prostoru chodby. Odtud vedou naše kroky do posledních dvou realizovaných pokojů.

Ložnice na míru

Jako téměř vždy jsme pro ložnici navrhli vestavěnou skříň, která zabere minimum podlahové plochy, ale zároveň nabídne maximum úložných prostor. Na přání zákazníka jsme zde k bílé barvě zvolili o něco tmavší odstín dřeva. Postel měli klienti svou. Co ovšem chybělo, bylo polstrování kolem ní. To jsme vyrobili ve stejném odstínu, jako je odstín stávající postele. Jak rádi říkáme – nic není nemožné. Vyrobili jsme také pracovní stůl a interiér doladili detaily jako záclony, závěsy nebo židli.

Jednoduchý dětský pokoj

Nadčasový nábytek a barevné provedení pokoje může mladé slečně sloužit pěkně dlouho. Oproti ložnici jsme zde zvolili světlejší dekor dřeva, kombinace s bílou ale zůstává. Postel obsahuje výsuvné druhé lůžko. Pod pracovním stolem je umístěný radiátor, který jsme elegantně zakryli bílou mřížkou. Šuplíky pod zkosenou střechou jsou navrženy tak, aby bylo využito maximum místa. Nejnižší šuplík je tak nejhlubší. Veškerý nábytek opět pochází z naší dílny a židli jsme zajistili u dodavatele.

Tak a je to, prohlídka naší poslední realizace je za námi. Bylo toho hodně, že? My jsme si to ale náramně užili! Komplexní projekty jsou vždycky trošku výzva, ale to nás prostě baví a naplňuje. Chystáte se taky na rekonstrukci nebo potřebujete jen novou ložnici či kuchyň? Rádi pro vás zrealizujeme jakýkoliv nábytek na míru. Ozvěte se nám a společně to vymyslíme!

Kontaktujte nás