Poznejte náš tým

Jsme rodinné stolařství z Křenovic u Brna. Prací se dřevem a kovem žijeme, protože dělat poctivou práci je to, oč nám běží.

Ing. Lenka Velecká
Ing. Lenka VeleckáDesignér interiérů

Interiérový design je pro mě alfou a omegou mé práce. Vystudovala jsem Mendelovu Univerzitu v Brně, kde jsem získala inženýrský titul v oboru Design nábytku. Navrhování interiérů je pro mě radostí a Vaše spokojenost je pro mě největší odměnou.

Ing. Martin Bláha
Ing. Martin BláhaVedoucí firmy

Firmu vedu od roku 2010, kdy jsem ji převzal od p. Veleckého. Nezáleží na tom, jestli je Váš projekt malý nebo velký, vždy dohlédnu na jeho bezchybný průběh,
100% kvalitu a dokončení ve stanoveném termínu.

Ing. Pavlína Velecká
Ing. Pavlína VeleckáBack office

Starám se o hladký chod firmy. Kontroluji dodavatele, zajišťuji ekonomickou stránku společnosti a vedu běžnou agendu. Ostatní zaměstnanci se tak mohou plně soustředit na svou práci a vyrábět pro Vás úžasné interiéry.

Plánujete si pořídit novou kuchyni nebo obývací pokoj? Stačí napsat a my jej navrhneme i vyrobíme.

Kontaktujte nás

Postaráme se o váš interiér

Naší vizitkou není jen skvělý výrobek, ale i vstřícný přístup k zákazníkovi. V jednotlivých bodech vidíte, jak probíhá standardní realizace.

Špičkoví dodavatelé

Kvalita je pro nás na prvním místě, proto spolupracujeme jen s profesionály s dlouholetou tradicí. Většina našich dodavatelů je z Německa.

Partneři

Napište nám

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
EMAIL *
TELEFON

PŘEDMĚT

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?