Tři děti a bílá kuchyně na míru v panelovém domě

Neexistuje něco, jako příliš málo prostoru, pokud víte, jak s místem pracovat. A my to víme! Potřebujete do menšího bytu dostat kuchyň, která poskytne dostatek úložného i pracovního prostoru, kde se nebudete cítit jako v kazajce a kde mohou bezstarostně běhat děti, aniž by vám pokaždé vstaly vlasy hrůzou, že se o něco přerazí? Pak vězte, že bílá je vaše barva, a Interiéry Velecký jsou vaše řešení!

Bílá, bílá, bílá...

Snad každý módní znalec ví, že po černé má sáhnout, chce-li si pár kilo ubrat, a naopak bílá v tomto případě nebude ta správná volba. Zatímco v šatníku tak bílou volíme s mírou, řešíte-li menší prostory, je tato barva ta správná varianta. Bílé provedení kuchyně, spolu s leskem, brání pocitu stísněnosti, a naopak dodává pocit vzdušnosti a lehkosti.

Nábytek na míru a chytře

Štve vás, když před samotným zahájením vaření musíte oběhnout celou kuchyň, abyste měli vše po ruce a když už se pustíte do vaření, stihnete připálit cibulku, protože jste zapomněli papriku v lednici a ta je na druhém konci místnosti? Nás taky. Proto řešíme nejen design našeho nábytku, ale hlavně jeho funkčnost a efektivitu. Ohýbat se k troubě, to už dávno není v módě. Všechny spotřebiče jsou proto umístěny tak, aby byly snadno dostupné, v příjemné výšce a vám ušetřili čas i nervy.

Místo a zase místo

Když kuchyně na míru, tak efektivně a se vším všudy. Pracovních ploch totiž není nikdy dost. Krom toho, že můžete v kuchyni úřadovat společně klidně ve dvou i více lidech, díky pracovní ploše na protější straně místnosti, máte dostatek prostoru k přípravě jídla i pro pětičlennou rodinu. Menší pracovní deska ukrytá ve vašem šuplíku je na první pohled velmi nenápadná, ale dokáže vám zpříjemnit život nevídaným způsobem.

Kvalita až na prvním místě

Ani u vychytávek nekoukáme samozřejmě pouze na efekt, ale stejně jako u celého díla, dbáme zejména na kvalitu. Kování s doživotní zárukou je samozřejmostí. Za odvětrávací mřížku pod troubou Vám poděkuje linka samotná i vaše peněženka. Ta do svých díků zařadí navíc moderní baterii u vašeho dřezu, která vám umožní regulovat množství i průtok vody. Vy tak můžete šetřit nejen rodinný rozpočet.

Ratolesti, světlo našeho života

A když je vás více, platí dvojnásob, že každá koruna se počítá. Hladové krky, prohánějící se po bytě, s mlsnými jazyky loudící v kuchyni něco dobrého, zatímco hrají na babu. Ať se klidně prohánějí, žádná past na ně nikde nečíhá. Úchytky kuchyňské linky nevystupují do prostoru a splývají krásně s linií nábytku. Když už se bavíme o dětech, věděli jste, že laminátová podlaha je antialergenní? A o tom, že je snadno omyvatelná vám asi taky básnit nemusíme.

Bydlení v panelákovém bytě tedy nemusí vůbec znamenat diskomfort, protože menší prostory nejsou ve skutečnosti problém, ale příležitost k hledání kreativního řešení. A to nás baví! Víme totiž, že nábytek na míru Vám nabídne spoustu možností, jak si zjednodušit a zpříjemnit život v každodenních maličkostech. Kvalitní řemeslné zpracování pak zajistí, že Vám tento interiér bude dělat radost i v důchodu. Cítit se doma dobře, to je oč tu běží. Tak co, pustíme se do toho?

Kontaktujte nás