Tam kde učitelé střádají nápady a nabírají energii – to je správný kabinet!

Když třídní knihy potřebují své místo, pro nás není problém jim ho na míru vytvořit.

Spokojenost především!


“Chtěli jsme bílou barvu, kvůli ceně. Lenka z firmy Interiéry VELECKÝ nás překvapila, když jsme se do stejné částky vešli i s mnohem barevnějším řešením, které jsem dokonce viděla předem na 3D vizualizaci! Musím ještě vyzdvihnout rychlost montáže a opravdu čistou realizaci na milimetr přesně, což bývá často problém.” říká ředitelka základní školy.

Nábytek do kanceláře z kvalitních materiálů

Máme radost z každého do konce dotaženého a povedeného projektu. Jedním z takových je i kabinet ve škole Kamenačky. K realizaci jsme využili kombinaci tří barev, abychom kabinet rozjasnili a dodali mu styl. Skříňky a pracovní plochy jsme vyrobili z dřevotřískových laminovaných desek LTD, konkrétně v dekoru Dub Canyon Light 529 HP a Bílá 116 HL od výrobce DDL a U323 ST9 (Supermatt/matt) Chilli červená od výrobce Egger. Celkový dojem pak doladila podlaha, která je pokryta linem Amos.

3D vizualizaci děláme rádi!

U tohoto projektu naše práce začala již vizualizací. Dostali jsme od zákazníka požadavky a stávající rozložení nábytku a na nás bylo vymyslet, jak to všechno skloubit dohromady, aby vše fungovalo. Pro lepší představu jsme přenesli návrh do 3D a vytvořili jsme i zajímavý materiálový a barevný design. Původní představa zákazníka byl interiér jen v bílé barvě, hlavně z cenových důvodů. Dostali jsme nelehký úkol, do malého prostoru vměstnat dostatečný pracovní prostor pro čtyři lidi a malou kuchyňku, i to se nám nakonec povedlo.

Speciální přání? Žádný problém!

Jednoznačná výhoda při volbě nábytku na míru – splněná přání zákazníka. V tomto případě to byly například úzké dlouhé skříňky, rozdělené na více segmentů, které jsou přesně vyměřené na velikost třídních knih. Dále jsme vytvořili pracovní plochu pro tři zaměstnance, kde má každý z nich k dispozici pracovní prostor delší než 1 m. Také jsme do místnosti zakomponovali červené prvky, abychom interiéru dodali barevnost a jiskru. Nábytek do kanceláře rozhodně nemusí být nudný. Vždy se snažíme návrh co nejvíce přizpůsobit potřebám a vkusu našich zákazníků, protože jejich spokojenost je pro nás na prvním místě.

Nerovné stěny? Nábytek na míru!

Po odsouhlasení návrhu jsme jeli zaměřit místnost a k našemu překvapení jsme zjistili, že všechny stěny jsou dost nesouměrné, a to nejen jejich úhly. Tím začal další úkol, museli jsme vymyslet řešení, kde zakryjeme nerovnosti a nábytek bude hezky sedět. Dospěli jsme k rozhodnutí využít elegantní bílé desky a vytvořit z nich lemování kolem skříněk a pracovních desek.

Celý projekt od začátku až do konce nás velice bavil, máme radost, když můžeme na projektu pracovat od počáteční vizualizace až ke konečné realizaci a následné spokojenosti zákazníka s výsledkem. Jsme schopni překonat i různé nástrahy, najít nejlepší řešení a doladit veškeré detaily na přání.

Všimli jste si? 

Fotografie v článku nejsou stejné, nepocházejí totiž z jedné realizace. Fotografie s červenými prvky pocházejí z kabinetu na základní škole, zatímco fotografie se žlutými prvky pocházejí z realizace kabinetu v mateřské škole. Sbíráme tak zkušenosti a tipy na jednotlivých projektech, které rádi uplatníme i dál. Pro více informací nás kontaktujte. Jsme schopni pomoci jak s realizací, tak i s výběrovým řízením.  

Kontaktujte nás