Firemní interiér: Vaše vizitka! n. 700

Znáte ten pocit, když je vaše snaha řádně oceněna? Víte jaké to je, když po dokončení náročného úkolu přijde kolega, šéf nebo dokonce majitel a řekne: “Dobrá práce!”? Přesně s těmito slovy se nám vracejí naši zákazníci, protože k dokonalému nábytku na míru nám stačí pouze Vaše zadání.

A jak s tím souvisí číslo 700? Jednoduše: 

Kuchyňe vestavná lednice interiér na míru Brno Velecký

700 nadšených majitelů firem

Každému zjednoduší život skříně vyrobené na míru, které vyplní místnost do posledního centimetru a dají šanonům jasný řád. I nová kuchyňka s lednicí a myčkou nádobí přijde vhod, protože příjemný a praktický prostor pro jídlo je základ pro klienty i zaměstnance.

To jsou krásné představy, ale co v případě, že dvířka nedoléhají, barvy nesedí nebo materiál není kvalitní? Celkový dojem firmy rychle upadá.

Jubilejní 700.

Naše firma navrhla, vyrobila a sestavila již 700 originálních firemních interiérů na míru. Troufáme si proto tvrdit, že za 28 let zkušeností jsme opravdovými profesionály v oboru. 700 vydařených projektů nejen pro Brno, to už je dobrá vizitka.

Stavíme kvalitní interiér pro kvalitní firmy

V naší firmě jasně dbáme na kvalitu, všech 700 projektů jsme realizovali ve vysoké kvalitě, takže poklepání na rameno za výbornou práci je na místě! Originálně zafrézované osvětlení do kuchyňské linky, dotykové otevírání skříněk a nebo designově řešené úchytky skříní…

Tak jak je vidět na fotografiích, ale odkud vlastně jsou? Pocházejí z našeho 700. firemního interiéru.

Spolupracujte s profesionály! Dopřejte zaměstnancům lepší podmínky a sobě výjimečnou kancelář! 

#interieryvelecky #nabytekbrno #nabyteknamiru #700interieru #700 #jubilejni700 #spokojenysef 

Reference

Kontaktujte nás