Vítejte v naší dílně aneb „Tam kde sny se stávají skutečností“

Každý mistr ví, že kvalitní nástroje jsou základ. Ani v naší dílně tomu není jinak. Vyrábíme nábytek na míru již více než 25 let. Máme tedy spoustu cenných zkušeností s výběrem správných strojů i volbou těch nejkvalitnějších postupů.

Protože dělat poctivou práci je to, oč nám běží.

Vizualizace interiér na míru Brno Velecký

Čím vším disponujeme v naší dílně?

Pyšníme se CNC obráběcím centrem, které umí proměnit sny ve skutečnost na přesnost desetiny milimetru. Dále nesmí chybět kvalitní pila pro krásně rovné skříně. Každý zákazník ocení příjemný povrch, kterého dosáhneme pomocí brusky, ohraňovací frézky, olepovačky, lisu a mnoha dalších nástrojů. Detailní nápisy a dekorativní předměty pak vytváříme pomocí laserového vypalování.

Dřevo, plasty i kovy

Nábytek na míru se také mnohdy vyznačuje spojením nejrůznějších materiálů. I v těchto situacích si umíme dovedně poradit. Kovy, sklo, plasty ani jiné materiály nám nejsou cizí. Zvládáme jejich opracování i tvarování, ostatně na jeden z výsledků naší práce se můžete podívat zde: Proměna kadeřnictví Alice

Síla pily se pozná podle rukou, které ji vedou.

Je krásné mít kvalitní vybavení, ale k čemu by bylo bez moudrého vedení? Již 28 let se naši profesionálové starají o spojení dokonalé práce strojů a důmyslnosti českých mistrů. Umíme si tak poradit se sebevíce záludnější zakázkou, ba dokonce je i vyhledáváme. Protože i u nás platí, že kdo nepřijímá výzvy ten neroste.

Slovo PROFESIONÁL v našem oboru znamená nejen vynikající řemeslné zpracování, ale i kvalitní 3D NÁVRH, REALIZACI i dlouhodobý SERVIS. Proto na novou kuchyni, kancelář nebo celý byt nemusíte mít vlastní představu a už vůbec ne čas. Vlastně nepotřebujete vůbec nic, stačí jen vyplnit tento formulář a o všechno ostatní se postaráme.

Nechejte se obsloužit profesionály v oboru. Máme vysokoškolsky vzdělané interiérové designéry i hlavního elektrotechnika. Profesionální stolaři pak dávají výrobkům ten pravý punc poctivé stolařiny. Montážníci jsou zkušení a přesně vědí na  

Reference

Kontaktujte nás