Luxusní obývací stěna na míru

Také máte rádi smích, kávu, víno a přátele? Nebo dáváte přednost odpočinku při čtení knih? A nebo preferujete sledování oblíbených sportovních přenosů či filmů? 

Všechny tyto situace se budou odehrávat v novém obývacím pokoji. Zapomněli jsme uvést ještě jednu zásadní činnost. A tou je neformální advokátní jednání. Majitel je nejen aktivním člověkem s pestrým životním stylem, ale také zkušeným brněnským právníkem, který některá jednání rád vede z pohodlí domova. Výsledek posuďte sami.

Mimochodem máme pro Vás ještě jednu technickou lahůdku, najdete ji?  

Obývací pokoj interiér na míru Brno Velecký

Jednotný design tvoří atmosféru

Luxus se vyznačuje dokonalostí řemeslného zpracování, ale i vhodně vybranými prvky s nejmenšími detaily. V případě tohoto obývacího pokoje jsme propojili kuchyni, jídelnu i obývací pokoj pomocí světlé dubové podlahy. Kompaktnost interiéru pak podtrhují vhodně vybrané dekory obývací stěny ladící s kuchyní.

Nábytek na míru se vším všudy

Je super mít nové bydlení, ale kolik to musí dát práce všechno domluvit a vyjednat…

Můžete si dát tu práci a najít kvalitního podlaháře, elektrikáře stolaře i designéra. Jenomže chcete mít pak stres s realizací, aby všichni věděli, co mají dělat a kdy? Nechte starosti na nás. Děláme interiéry od A do Z, ve 100% kvalitě na míru podle přání zákazníka.  

Co když přijde víc hostů?

Také máte někdy strach, kolik hostů přijde? Budou se mít kam posadit a kam odložit kávu?  

Technická vychytávka z naší dílny Vám pomůže být vždy připraveni. Jedním tahem vykouzlíte o polovinu větší konferenční stolek. Nemusíte se tak bát, že by nebyl dostatek místa na čaj, kávu či domácí bábovku.

K přednostem zpracovaného interiéru patří velmi kvalitní řemeslné zpracování, které podkresluje pocit luxusu a dokonalosti. Dále důmyslný systém uchycení montovaných skříní i velikost podnoží u sedaček usnadňující práci robotickému vysavači a majitelům tak šetří drahocenný čas i energii.

Víte, že v dnešní pandemické době se obývací pokoje stávají místem, kde se dojednávají obchody? Víte, že v této době se lidé doma více navštěvují, než bylo dříve zvykem? Ukažte svým přátelům, rodině i obchodním partnerům jaký styl života vyznáváte. Ukažte jim ve svém obývacím pokoji vaše vnitřní já, které se bude zrcadlit ve výběru materiálů, dispozici i celkovém pojetí prostoru. Udělejte první krok k novému obývacímu pokoji nábytkem na míru podle Vašich představ. 

Reference

Kontaktujte nás