Osobitý, promyšlený, komfortní... kancelářský nábytek na míru

V businessu platí:
Ryba smrdí od hlavy.
My tvrdíme:
Jak se šéf stará o kancelář, tak se chová i jeho firma. 

Otevřou se dveře a vstupujete do kanceláře firmy. Do kanceláře, která má říct jaká firma je. Srdcem firmy je šéfův dominantní stůl, protože právě zde vznikají nápady, myšlenky a důležitá rozhodnutí. Jako klient chcete vidět, že se firmě daří. Jako zaměstnanec chcete vnímat pocit jistoty a příjemného řádu. Za stůl je třeba vybrat pohodlnou židli, protože dobrý šéf nasedí tisíce hodin. Veškerý další nábytek musí být sladěný, účelný a poskytovat dostatek úložného prostoru. Pojďte s námi na prohlídku krásné kanceláře jednoho báječného šéfa. Vnímáte barevně sladěné židle, podlahu i skříně. Usedáte na židli z kvalitních materiálů, naproti obrazovka pro moderní jednání s klienty i příjemný prostor pro porady týmů… Myslím, že se shodneme, že takhle má vypadat KANCELÁŘ ŠÉFA! 

Kancelář interiér na míru Brno Velecký

Osobitá kancelář

Prostor je odrazem osobnosti a stylu. Reflektuje filozofii firmy a to dokonalou rovnováhou mezi významným prostorem šéfovkého stolu, který díky svému jedinečnému designu poskytuje dostatečný přehled. Jednací část kanceláře zároveň umožňuje sdílení a porady se zaměstnanci v neformálním a přesto profesionálním duchu.

Nábytek na míru

Kancelář jsme stvořili od prvního do posledního detailu. Je elegantní funkční a technicky propracovaná –  podlaha imitující kámen, funkční elektroinstalace na dosah a moderní řešení v podobě televize pro názornou prezentaci firmy, měkoučké židle a vzdušný prostor. Kancelářský nábytek na míru dolaďují skříňky, které se otevírají pouhým dotykem. Vše je konstruováno s lehkostí a myšlenkou na jednoduchou obsluhu.

Je příjemná!

Na omak příjemné materiály a oku lahodící barevné kombinace. Barvy i materiály jsou vybrány tak, aby byly moderní i nadčasové. Tabákový dub gladstone a přírodního dubu hamilton vytváří dojem elegance, úrovně a pohodlí. Majitelovu lásku k cestování a poznávání světa jsme promítli do závěsného prostoru – připomíná hory, výšiny a domy a tak díky nám je každý den nejen ve své pohodlné kanceláři, ale kdekoliv na celém světě.

K přednostem zpracovaného interiéru patří výjimečná přesnost zpracování a technické vychytávky. Všechny prvky kanceláře jsou vyrobené na milimetr přesně, tak aby vyzařovaly kvalitu samotné firmy. Stůl v prezentační části obsahuje pop-up zásuvky na elektřinu a datové kabely. Prezentační televizor poskytuje rovněž možnost bezdrátové projekce. 

Změňte působení Vaší firmy na zákazníka, změňte prostředí kanceláří, tak aby odráželo stav a filozofii Vaší firmy. Pomozte obchodníkům uzavírat lepší smlouvy díky dokonalému interiéru, který podpoří důvěru zákazníka. Sjednejte si schůzku a projednejte jaké řešení by bylo pro Vás to nejlepší. 

Reference

Kontaktujte nás