Nábytek na míru od podlahy po tapetu

Otázka bydlení pro vás není jen o tom, kam se jdete vyspat a najíst. Právě naopak. Víte, co od svého vysněného domova chcete. Nespokojíte se s průměrným řešením. Chcete prostor vyladěný do posledního detailu. Víte, na čem záleží a na čem ne. Chcete se cítit dobře, chcete, aby vše fungovalo… chcete prostě a jednoduše domov svých snů. Naštěstí pro vás, my víme jak na to.

článek od podlahy po tapetu

Luxus v podobě kamene

Vaříte rádi a kuchyně je vašim královstvím? Pak jistě oceníte kvalitní pracovní desku. Kamenná deska Lapitec Bianco Giulia nejen skvěle vypadá, ale má také unikátní vlastnosti. Snadno se čistí, je odolná proti skvrnám, plísním a bakteriím i proti poškrábání. Řešením linky od podlahy po strop je perfektně využité všechno dostupné místo a nevznikají zbytečné prostory navíc vyžadující údržbu. Trouba s mikrovlnkou v jednom jsou zabudované do linky v ideální výšce pro snadnou manipulaci. Kuchyně na míru vám vykouzlí úsměv pokaždé, když do ní vkročíte.

Pohodlí především

Při navrhování linky jsme hledali ta nejlepší řešení pro všechny situace. Cílem bylo vytvořit kuchyň spojující luxusní eleganci s maximální pohodlností. Vyříznutý dřez je chytře usazený pod pracovní deskou. Toto řešení umožňuje zejména snadnější údržbu a stálou čistotu pracovní desky v jeho blízkosti. Vedle vodní baterie se nachází dávkovač saponátu. Oba kousky jsou značky Grohe.

Snadno a přehledně

V duchu pohodlí jsme také navrhli snížení linky v místě s varnou deskou. Kdokoliv, kdo se v danou chvíli ujme vařečky, má perfektní přehled o tom, co se na které plotýnce děje. Digestoř je jednoduše skryta v lince. Nepřekáží tak fyzicky, ani nenarušuje jednotný design celé realizace. Na digestoři samozřejmě nechybí osvětlení, zbytek linky je pak osvětlen led pásky. Ty dodávají maximum světla a zároveň zůstávají skryty.

Nejen kuchyně na míru

Kuchyň i obývací pokoj pojí dubová podlaha z naší dílny. Dub je velmi odolný a jako podlahový materiál má skvělou reputaci nadčasové elegance. Stěnu obýváku pokrývá tapeta s Charlie Chaplinem. Jedná se o textilní tapetu dodanou ze zahraničí. Vždy se snažíme porozumět představám našich klientů a nabídnout nejlepší možná řešení. Zajištění této tapety bylo jedním z nich.

Pro sladké sny

Dubová podlaha pak prostupuje celý byt, včetně chodby a ložnice. Ložnice nabízí vše, co člověk potřebuje a stejně jako celý byt působí velmi elegantně a luxusně. K posteli jsme připravili poličky ve snadno dostupné výšce. Na oknech jsou, jak v ložnici, tak celém bytě, rolety Twintex – látkové rolety s transparentními a stínícími pruhy pro regulaci světla dle potřeby.

Dostatek úložného prostoru

Pod oknem je umístěna komoda s šuplíky pro přehledné uložení věcí a na druhé straně se nachází skříň, vedená až po strop, s posuvnými dveřmi. Vedle skříně je zabudovaný menší stůl opět osvětlený led páskem. Postarali jsme se také o elektroinstalaci a elegantně vyřešili umístění zásuvek ve dřevě.

Nábytek na míru a přesně

Není žádným překvapením, že na detailech záleží. Veškeré realizace jsme perfektně dolaďovali. Na kuchyňské lince si můžete všimnout nestandartního 45°spoje, všechny lišty v bytě jsou krásně napojené, pracovní desky dotmeleny do kraje. Ve skříních se nachází bílé kování, skvěle splývající s nábytkem. Vestavěná skříň v chodbě skrývá jak zabudované spotřebiče, tak posuvné dveře oddělující vstupní halu.

Hledat nová a neotřelá řešení je naším denním chlebem. Rádi vám pomůžeme zrealizovat i vaše vysněné bydlení na míru, s ohledem na vaše přání i finanční možnosti. Víme totiž, jak důležité je cítit se ve svém domově dobře, a proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli váš vysněný domov doladit tak, jak potřebujete a chcete. Nábytek na míru bude bezpochyby správnou odpovědí i pro vás. Podíváme se na to společně?

Kontaktujte nás