Moderní kuchyně s jídelním stolem na míru

Do novostavby rodinného domu jsme vytvořili moderní kuchyni, která je přes pracovní desku propojená s velkým prostorem obývacího pokoje.

Na uspořádání kuchyně a jejím propojení s obývacím pokojem se Ivča a Jirka zamysleli už při návrhu samotného domu. Kuchyně tak krásně zapadá do otevřeného prostoru. Jídlo si kuchařka nachystá na pracovní desku a pak pohodlně servíruje na stůl.

Kuchyně interiér na míru Brno Velecký

Důmyslné řešení zlepší život nejen v Brně

Každý detail je důkladně promyšlený. Včetně otevírání horních skříněk, díky kterému si už nemusíte brát židli nebo schůdky. Použili jsme vysoce kvalitní kování značky Blum, které je proslulé svojí kvalitou a spolehlivostí.

Bílá dodá nábytku na vznešenosti

Pohodlná křesla mohou dodat každému obědu i večeři punc luxusu i příjemného komfortu. Vaše návštěva se tak bude za jakékoliv situace u Vás doma cítit jako v luxusní vile na nejvyšší úrovni. 

K přednostem zpracovaného interiéru patří komplexní provázanost interiéru do jednoho stylového celku. Dále důmyslný systém skryté digestoře a efektivního proudění vzduchu. Jedná se elektronicky ovládanou mřížku, který je při vypnutém stavu člověku skryta.

Zákazníkovi jsme tak splnili nejen designové sny o bydlení, ale dodali jsme i celou realizaci ve špičkové kvalitě.  

Dopřejte si také dokonalou a luxusní kuchyni nebo i celý domov. Ohromte své přátele a sobě udělejte radost kvalitním a stylovým interiérem, kde se výborně žije. 

Reference

Kontaktujte nás