Home Office? Zvolte správný nábytek do kanceláře

Pandemická doba… Zaměstnavatel Vás poslal domů ze dne na den. I přesto po Vás chce práci. Pracovat doma nemáte pořádně kde.

Pan doktor Březina měl štěstí, ještě před příchodem COVID-19 jsme mu při práci na vestavné skříni a knihovně, také vytvořili prostor pro práci. Jaké další výhody má knihovna na míru s pracovním místem? 

Knihovna interiér na míru Brno Velecký

Hodně knih? Nábytek na míru!

Máte opravdu hodně knih a opravdu málo prostoru?? Pro nás žádný problém. Knihovnu navrhneme a vyrobíme přesně pro Váš interiér, stejně jako jakýkoliv jiný nábytek na míru z naší dílny. Díky tomu ani milimetr prostoru nepřijde nazmar. 

Pan doktor doporučuje​

“Návrh i zhotovení knihovny a vestavěné skříně proběhlo zcela podle našich představ, rychle, profesionálně a řemeslně kvalitně. Doporučuji.” 

Mgr. Vladimír Březina, Ph.D.

K přednostem zpracovaného interiéru patří vysoká kvalita řemeslného zpracování. Knihovna pod tlakem tolika knih zůstává stále stabilní. Police jsou dokonale rozměřené aby lahodily oku pozorovatele a zároveň poskytovaly dostatek pevné opory pro všechny knižní tituly. 

Věděli jste, že Home Office je pro mnoho lidí náročnější než běžná práce v kanceláři? Věděli jste, že na vině je mnohdy špatný pracovní prostor? Věnujte pozornost svému pracovnímu místu, několika úpravami můžete zvýšit svoji efektivitu a snížit riziko bolesti zad. Správný nábytek do kanceláře promění i vaši domácí pracovnu v příjemné pracovní místo.

Mimochodem, vyrábíme také teleskopické stoly pro práci jak v sedě, tak i ve stoje. Udělejte první krok ke zdraví.   

Reference

Kontaktujte nás