Jak důmyslně vybavit malý byt?

„I malý byt může být velmi luxusní. Pro mě osobně jde vždy o výzvu jak důmyslně využít každý centimetr místa a zároveň splnit estetické požadavky zákazníka,“ říká zkušená designérka Monika – Interiéry Velecký. „Malé byty obvykle bojují s nedostatkem úložných prostor. Naše řešení spočívá v důmyslném systému skříní na míru, který se opírá o potřeby zákazníka. Nejdříve si vyslechnu účel jednotlivých místností, pak stvořím celkovou koncepci a navazující výrobu nábytku svěřím kolegům na dílně, takže se mohu spolehnout, že každý kus perfektně zapadne na místo určení a celkově vytvoří luxusní byt,“ uzavírá Monika s hrdým úsměvem na svoji práci.

Luxus = jednotný design

„Náš stálý zákazník plně chápal důležitost vzájemného designového propojení jednotlivých pokojů. Proto jsem si mohla dovolit pracovat s prostorem jako celkem.“ vyzdvihuje autorka designu celého bytu.

Moderní kuchyně s přirozeným dubem

Základním požadavkem byla kombinace přírodního dřeva a moderních materiálů. Nejvíce lze toto prolnutí sledovat v kuchyni, kde důležité pracovní desky jsou vytvořeny z umělého kamene CORIA v luxusním dekoru black caviar, zatímco na ostrůvku a dalších prvcích interiéru jsou použity masivní dubové desky s přirozenou kresbou dřeva.

Bílá projasňuje a nechává vyniknout

V malém bytě je pak velmi důležité dbát na správnou volbu barvy nábytku. Masivní dvířka skříní v bílé barvě příjemně projasňují všechny pokoje a poskytují prostor pro barevné zviditelnění technických vychytávek jako například Pop-up zásuvky a USB Legrand.

K přednostem zpracovaného interiéru patří nenápadně schovaná pračka se sušičkou v předsíni bytu. Dále důmyslný systém přizpůsobitelných polic v šatně, která je sama o sobě velkou výhodou. Oblečení je zde přehledně uspořádáno, má dostatečný přísun vzduchu a pro uživatele je výběr vhodného ošacení výrazně rychlejší.

Dává Vám smysl designově propojit interiér? Dávají Vám smysl technické i designové vychytávky, kterých bychom nedosáhli, pokud bychom komplexně nepracovali s celým bytem? Víte, že podobně lze pracovat i se samostatným pokojem? Jste naším ideálním zákazníkem, kterému záleží na tom aby mu interiér splynul s prostorem? Ozvěte se nám a společně zapracujeme na Vašem interiéru, aby jste se cítili skvěle.  

Reference

Kontaktujte nás