Černá kuchyně na míru: Dokonale praktická a přitom stylová

Rozhodli jste se pustit do stavby rodinného domu a k jeho dokonalosti už chybí jen perfektní kuchyň? Nebo jste prostě jen chtěli nějakou změnu, trochu šmrncu a nadčasovou eleganci? Máte v hlavě představu, ale bojíte se realizace?

Pojďte se s námi podívat, jak z Vaší kuchyně udělat jednu z nejoblíbenějších místností vašeho domu.

Černá sluší všem

Ano, i kuchyňské lince. Je elegantní, moderní a přináší špetku luxusu do každé domácnosti. Spolu se dřevem tvoří perfektní kombinaci a ladit bude vždycky ke všemu. Co když je ale v kuchyni málo světla, nebo se bojíte, že ta černá bude až moc černá? Pak stačí popustit uzdu své fantazie a pustit se do větších kombinací. Přidejte k černo dřevěnému základu nějakou světlou barvu. Ať už se podíváte do interiérových časopisů, nebo se rozhodnete sladit linku s doplňky vašeho domu, neuděláte krok vedle.

Šuplík, král pořádku!

To nejlepší, co můžete pro sebe při návrhu kuchyně udělat, je pořídit si dostatek šuplíků (odborně výsuvů). Ideálně v celé spodní části linky. Proč? Znáte ten pocit, když chcete uvařit skvělý recept po babičce, ale potřebujete na něj ten tlakový hrnec, který schováváte vzadu ve skříni? A tak, než se pustíte do samotného vaření, musíte si dát prvně rozcvičku ve formě vyskládání celé linky a jejího zpětného naskládání zpátky. Fuška, že? Tak vidíte. Šuplíky, myslete na šuplíky! Efektivní, elegantní, jednoduché.

Nábytek na míru a promyšleně

Zapomnětlivost je jedna věc. Druhá je ta, nakolik jste si kuchyň na začátku promysleli. Vestavěná trouba s mikrovlnou troubou hned vedle sporáku dokáží ušetřit totiž spoustu kroků. Dostatek zásuvek v prostoru celé linky zase dokáže ušetřit spoustu nervů. Mít předem jasno, kde co bude, vám tak sice na začátku celého procesu vykouzlí pár vrásek na čele, ale vyhnete se slzičkám posléze. Všechno bude fungovat, jak má!

Vzhůru do nekonečna…

… a ještě dál. Kuchyň do stropu je skvělá věc. Absolutním favoritem mezi důvody takového řešení je prostor! Na co horní poličky? Inu, formu na beránka, ani mísu na bramborový salát nepotřebujete neustále po ruce. Dostatek prostoru navíc úplně vyzývá k tomu, pořídit si velký mrazák i lednici. Chytré řešení nabízí spojit vše do jednoho celku. Vše po ruce a zároveň elegantně skryto. Fakt, že je linka až do stropu pak naznačuje, že nám ubyly prostory, kde je potřeba utírat prach. A to je výhra!

Prakticky a elegantně

Aby se vám v kuchyni dobře vařilo, musí vám dělat radost už od pohledu. Elegantní sjednocený vzhled kuchyňské linky, skryté odpadkové koše, vestavěné spotřebiče… to vše se počítá. Aby vám tam bylo dobře po celou dobu, musí být kuchyň také praktická. Uspořádání je jedna věc, na detailech ale také záleží. Řešení pro otevírání skříněk a šuplíků dokáže občas pěkně potrápit. Z lítání po kuchyni pak mohou být pěkné boule na hlavě, hlavně u dětí. Nenápadné vykrojené úchyty ovšem nezavazí a vypadají, opět, elegantně.

Jednoduše řečeno – nábytek na míru dokáže vyřešit jakýkoliv problém, který vás napadne. Důležité je však věnovat dost času jeho návrhu. Proč nad interiérem začít přemýšlet právě teď a hlavně, nad čím přemýšlet, jsme pro vás sepsali v tomto článku.

Navrhnout kuchyň snů není taková sranda, jako by si jeden myslel. Otázek je více, než se zdá a správné řešení občas dělá, jako by neexistovalo. Naštěstí jsme tady pro vás! Myslíme na to, co je potřeba vyřešit a jak. Vy přinesete nápad a my vám pomůžeme najít funkční řešení. Kuchyň na míru tak pojmeme nejen designově, ale hlavně prakticky. Společně zvládneme rozlousknout cokoliv, co nám vaše nemovitost postaví do cesty. 

Pomáháme tvořit váš dokonalý domov!

Kontaktujte nás