Tyrkysová kuchyně na míru – odvážná a moderní

Černá a šedá vcelku jednoznačně vévodí barevnosti interiérů v posledních letech. A ačkoliv máme tuto decentní eleganci také rádi, vždy nám udělá radost, když přijde poptávka na něco barevně odvážnějšího. Tato tyrkysová kuchyně je jednou z našich posledních realizací a rozhodně jsme si ji užili. Je odvážná, je moderní, je osvěžující, je veselá a samozřejmě perfektně ladí s přilehlým obývacím pokojem. Pojďme se podívat, jak jsme se s kuchyní poprali a jaké vychytávky zde můžete najít.   

Celistvost a jednotnost

Celou kuchyň jsme se snažili držet v jednoduchosti a jemnosti. Zarovnání linky do jednotné hloubky umožňuje maximálně využít dostupný prostor, zároveň vypadá dobře a nikde nic nepřekáží. Pro tento celistvý dojem jsme také volili tip on otevírání skříněk – tím odpadla potřeba jakýchkoliv úchytů, které by vám mohli při vašem kralování v kuchyni zavazet. Poličky nad linkou jsou v menší hloubce pro pohodlnější práci nad pracovní deskou.

Komplexní a kvalitní řešení

Při výběru dodavatelů si dáváme velmi záležet. Pro naše realizace využíváme standartně konstrukce Kessebohme, které jsou velmi kvalitní, odolné a mají dlouhou životnost. Myslíme samozřejmě i na detaily a interiéry realizujeme se vším všudy. Třeba včetně držáku na nože nad linkou, osvětlení v podobě lustrů i led pásků a dalších detailů. Na detailech totiž záleží, a i zde volíme takové dodavatele, za které bychom se sami zaručili.

Přizpůsobíme se vašim přáním

Vždy se snažíme maximálně vyhovět vašim přáním a požadavkům. Kuchyně na míru vám dává volnost ve výběru od úchytů na lince, přes rozložení nábytku po vhodný barevný odstín. Na klientovo přání jsme kuchyni realizovali ve svěží tyrkysové barvě a zajistili kamenný dekor stěny nad linkou. Myčku na nádobí si klient vybral sám, my jsme pro něj však přizpůsobili linku tak, aby do ní skvěle zapadla.

Praktické řešení

Efektivní a praktické řešení je pro nás vždy priorita číslo jedna. A tak se snažíme vaše nápady doplnit vychytávkami dle našich zkušeností, aby se vám doma nejen líbilo, ale i dobře žilo. V této kuchyni jsme vychytávkami také nešetřili. Kohoutek s pohyblivým hrdlem nasměrujete kamkoliv potřebujete, digestoř vnořená do linky nepřekáží ani vizuálně neruší. Pro zachování vizuální jednoty jsme také volili zabudované spotřebiče, které jsou umístěny v pohodlné výšce pro snadné užívání.

Nábytek na míru

Samotná linka perfektně využívá dostupný prostor a sahá až ke stropu. Poličky v úrovni očí jsou řešeny dvojitým lomeným výklopem – při jejich otevírání se tak nemusíte bát boule na čele. Kamenná pracovní deska nejen skvěle vypadá, ale hlavně poskytuje dlouhou životnost a odolnost. Prodloužení linky v podobě barového pultu na přelomu kuchyňského koutu a obýváku zvětšuje pracovní prostor a dává příležitost pro vznik dalšího úložného prostoru v podobě ukrytých poliček.

Obývací pokoj

Kuchyňský kout přechází do obýváku, který svou barevností doplňuje linku. Zatímco v kuchyni převažuje tyrkysová a přírodní dekor je doplňkovým, v obývacím pokoji je tomu přesně naopak. Obývací stěna na míru zabírá celé čelo obývacího pokoje od podlahy po strop, od kraje ke kraji. Je řešena otevřenými poličkami doplněnými spodními uzavřenými skříňkami. Součástí je také vestavěný psací stůl. Díky průchodkám je vedení drátů chytře a nenápadně ukryto.

Odvážné realizace, netradiční přání, barevné kombinace, o kterých by se jednomu mohlo jen zdát? Rádi se popereme s jakýmkoliv úkolem, a ještě si to náležitě užijeme. Navrhneme a vyrobíme pro vás nábytek na míru, s ohledem na vaše přání a finanční možnosti. Naším cílem je pomáhat našim zákazníkům plnit si sny o dokonalém domově. Podíváme se na to společně?

Kontaktujte nás