Nábytek na míru dětským potřebám

Vidíte jak Vaše děti rostou a potřebují více a více prostoru? Vidíte jak potřebují důstojné místo na učení a zároveň dostatek místa pro zábavu hry a třeba i soukromí? Vidíte, jak se dětský nábytek stává nevyhovující?

Nechte se inspirovat a podívejte se jak jsem si s nábytkem poradili my. Tipnete si komu pokojíček patří? Kluci nebo holky? Nebo dvojčata?

Dětský pokoj interiér na míru Brno Velecký

Prostor pro hraní i cvičení

Tančí nebo má raději autodráhu?

Otevřený prostor uprostřed pokoje děti rády využívají po svém. Je jedno jestli máte doma milovníka autodráhy nebo princeznu, která ráda tančí. Všichni potřebují dostatek prostoru.

Dětský pokoj na míru i na přání

Maluje, studuje nebo zapáleně staví?

Výhodou interiéru jedním tahem od návrhu po realizaci je komplexní práce s prostorem. Přímo u zdroje přirozeného světla se nacházejí dva pracovní stoly, které poskytují kvalitní prostor pro studium, rukodělné činnosti nebo cokoliv si Vaše dítě usmyslí.

Tajemství, klid, soukromí i odpočinek

Vyskočil, popadl meč a jednou ranou skolil draka…

Nábytek na míru skvěle padne na každý zvolený milimetr prostoru i kdybyste bydleli třeba v domě bez pravoúhlých stěn. Specifické umístění postelí ušetří místo a vytváří zátiší pro dětské soukromí.

Brno, Praha, Ostrava...

A taky bych tam chtěla skrýš na poklady…

Dětské sny jsou pro nás výzvy, které nás baví plnit. Uvědomujeme si, že dětství máme v životě jen jedno a proto, když přijde objednávka z druhé strany republiky, tak ji rádi splníme i když pojedeme až z Brna.

Poznali jste komu patří tento famózní šedo modrý dětský pokoj na míru? Ten kdo tipoval, že chlapcům, tak má pravdu. Kluci sami měli možnost ovlivnit jeho podobu. Dokonce jsme nad návrhem měli poměrně dlouhou debatu. Podařilo se nám odhalit několik míst, kde by mohl interiér způsobit zranění nebo jej kluci omylem rozbít. Samozřejmostí je pak, že jsme do celého interiéru dodali kvalitní kování značky Blum, které garantuje doživotní záruku.

Jak velké jsou Vaše děti? Z holčičky se stává mladá dáma, z chlapce je mladý gentleman? Vytvořte jim nové bydlení, které bude naprosto odpovídat jejich potřebám. Díky dlouhým zkušenostem s designem i výrobou nábytku na míru dokážeme splnit všechna nejrůznější přání, která nás dospělé mnohdy ani nenapadnou.

Reference

Kontaktujte nás