Rekonstrukce kadeřnictví Alice

Nerovná podlaha, špatné rozvody elektřiny, nevyhovující odpady a mnoho dalších problémů jsme museli vyřešit při rekonstrukci kadeřnictví Alice. Podívejte se, jak krásný interiér navrhla naše „dvorní“ designérka Lenka. Samotná realizace pak proběhla přímo pod taktovkou majitele naší firmy. Výsledek posuďte sami…

Kadeřnictví Alice interiér na míru Brno Velecký

Kompletní rekonstrukce

Aneb, vzali jsme to pěkně od podlahy. Naše priorita je dělat práci dobře a kvalitně. Proto jsme při srovnání původní betonové podlahy požili JSD desky od českého výrobce Kili. Horní vrstvu jsme pak osadili kvalitní laminátovou podlahou značky Meister, pocházející z Německa. Celkově jsme podlahu koncipovali tak, aby byla nejen vhodným doplňkem, ale hlavně vydržela zátěž běžného provozu kadeřnictví po dlouhé desítky let.

Nábytek na míru

Provozovnu kadeřnictví bylo nutné nějak nápaditě oddělit od kosmetického salonu. K tomuto účelu jsme vytvořili oboustrannou skříň se skrytými posuvnými dveřmi. Skříň míru salónu, je vyrobena tak, že přesně doléhá na stěny místnosti. Případné použití sádrokartonového přepažení by ubralo cenné decimetry z úložného prostoru.

Důmyslné pódium

Vodovodní odpad potřebuje pro své fungování správné umístění. Nám se podařilo vytvořit originální pódium, které stylově ukrývá odpadový systém. Okraj pódia ohraničuje nerezový plech s česaným povrchem, pocházející z naší dílny.

Dostatek světla

Při estetické práci je nutné mít dostatek vhodného světla. Jako designové i praktické řešení jsme tedy zvolili vytvoření podhledu. Získali jsme tak dostatek prostoru pro potřebné rozvody elektřiny. Podhled je vytvořen z bílého lamina a díky výkonným světlům prosvětluje celý prostor. Jako podpora vhodného pracovního prostředí dále slouží LED pásky zajišťující podsvícení zrcadla.

Funkční design

V tomto případě designérka Lenka zvolila kombinaci vanilkového a fialového lamina. Otázkou designu je také rozmístění celého pracoviště. U vstupu se nachází odpočinková zóna, pro uvolnění z každodenního stresu. V protějším rohu je výborně osvětlené zrcadlo, před kterým vznikají ty nejkrásnější účesy. Pódium sloužící jako prostor pro mytí vlasů a uložení všech potřeb, pak funkčně doplňuje celý designový záměr.

Kvalitní nábytek

Většina z použitých prvků pochází z naší dílny, kde se pyšníme výborným řemeslným zpracováním. V této oblasti jsem profesionály již 28 let, kdy přinášíme nábytek na míru do domácností, kanceláří i dalších interiérů.

Jak byste se cítili v takto vybaveném kadeřnictví?

Reference

Kontaktujte nás