Nerovná podlaha, špatné rozvody elektřiny, nevyhovující odpady a mnoho dalších problémů jsme museli vyřešit při rekonstrukci kadeřnictví Alice. Podívejte se, jak krásný interiér navrhla naše „dvorní“ designérka Lenka. Samotná realizace pak proběhla přímo pod taktovkou majitele naší firmy. Výsledek posuďte sami…

Podlaha je základ

Naše priorita je dělat práci dobře a kvalitně. Proto jsme při srovnání původní betonové podlahy požili JSD desky od českého výrobce Kili. Horní vrstvu jsme pak osadili kvalitní laminátovou podlahou značky Meister, pocházející z Německa. Celkově jsme podlahu koncipovali tak, aby byla nejen vhodným doplňkem, ale hlavně vydržela zátěž běžného provozu kadeřnictví po dlouhé desítky let.

rekonstrukce kadernictvi
rekonstrukce kadernictvi

Soukromí je důležité

Provozovnu kadeřnictví bylo nutné nějak nápaditě oddělit od kosmetického salonu. K tomuto účelu jsme vytvořili oboustrannou skříň se skrytými posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena na míru salónu, takže přesně doléhá na stěny místnosti. Případné použití sádrokartonového přepažení by ubralo cenné decimetry z úložného prostoru.

Máte také problémy s úložným prostorem? Navrhneme elegantní řešení.

KONTAKTUJTE NÁS
rekonstrukce kadernictvi

Důmyslné pódium

Vodovodní odpad potřebuje pro své fungování správné umístění. Nám se podařilo vytvořit originální pódium, které stylově ukrývá odpadový systém. Okraj pódia ohraničuje nerezový plech s česaným povrchem, pocházející z naší dílny.

Dostatek světla

Při estetické práci je nutné mít dostatek vhodného světla. Jako designové i praktické řešení jsme tedy zvolili vytvoření podhledu. Získali jsme tak dostatek prostoru pro potřebné rozvody elektřiny. Podhled je vytvořen z bílého lamina a díky výkonným světlům prosvětluje celý prostor. Jako podpora vhodného pracovního prostředí dále slouží LED pásky zajišťující podsvícení zrcadla.

rekonstrukce kadernictvi

Funkční design

V tomto případě designérka Lenka zvolila kombinaci vanilkového a fialového lamina. Otázkou designu je také rozmístění celého pracoviště. U vstupu se nachází odpočinková zóna, pro uvolnění z každodenního stresu. V protějším rohu je výborně osvětlené zrcadlo, před kterým vznikají ty nejkrásnější účesy. Pódium sloužící jako prostor pro mytí vlasů a uložení všech potřeb, pak funkčně doplňuje celý designový záměr.

rekonstrukce kadernictvi
  • rekonstrukce kadernictvi
  • rekonstrukce kadernictvi
  • rekonstrukce kadernictvi

Kvalitní nábytek

Většina z použitých prvků pochází z naší dílny, kde se pyšníme výborným řemeslným zpracováním. V této oblasti jsem profesionály již 25 let.
Závěrem jedna řečnická otázka.

Jak byste se cítili v takto vybaveném kadeřnictví?

Překvapte své zákazníky novým interiérem na míru.

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
EMAIL *
TELEFON

PŘEDMĚT

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?