Dětská skříň na míru, kterou v e-shopu nekoupíte!

“Adélko, proč mi pořád lezeš do skříně?”
“To je můj královský palác maminko…”

Také Vaše děti tvoří paláce pro princezny nebo ukrývají poklady do Vašich šatů? Při výrobě dětského pokoje na míru jsme se inspirovali dětským světem o kterém malá princezna často mluví. Malé království je tak připraveno na tři nejčastější hry, kterými se malá majitelka baví.

O jakých hrách mluvíme? Podívejte se…

Hra první - královský palác na vysoké hoře

“Do paláce vjíždí princ na bílém koni. Princezna mu mává z okna…”

Podle častého motivu her, jsme vytvořili ve skříňové stěně prostor ve tvaru paláce. Dekor dřeva pak působí jako špička hory.

Hra druhá - na míru dětským pokladům

“Maminko, hádej kam jsem ukryla královskou korunu?

Jak často si Vaše dítě  schovává své dětské poklady? My jsme naši skříň na tuto hru připravili. 

Hra třetí - nejlepší prolézačka v Brně

“A proč nemůžu po té skříni lozit?”

Je pravda, že skříně děláme extrémně kvalitní a poctivě je upevňujeme ke stěnám. Bohužel je to stále jen skříň, proto k ní přidáváme prolézačku se skluzavkou v jednom. Je skladná a přitom velmi funkční a bezpečná.

Dětský pokoj na míru pro každou hru

Všimli jste si atypicky tvarovaných dvířek vyzývajících k otevírání a zavírání? Nebo také technických detailů v každém rožku? Tohle vám dovolí jen nábytek na míru.

Podívejte se na video. Možná sami objevíte další zajímavé maličkosti nebo Vás napadnou další hry, které tolik patří ke krásnému dětství.

Dětství žijeme jen jednou. Dopřejme svým dětem prožít ho, tak nezapomenutelné jak to jen jde. Dnešní doba nenabízí jen mluvící, blikající a zpívající hračky plné plastu. Dnešní doba nabízí i možnosti jak kouzlit s interiérem dětského pokoje, tak aby podporoval dětskou kreativitu, lásku k pohybu i smysl pro pořádek. Dětství tak může být radostnou kapitolou života, na kterou budou naše děti vzpomínat celý život.

Dopřejte i Vy svým dětem kvalitní a bezpečný prostor na hraní. Oslovte nás a my Vám rádi pomůžeme najít vhodné řešení pro vysněný dětský pokoj na míru i zbytek vašeho interiéru.

Reference

Kontaktujte nás